Zdalnie sterowane prezenty dla dziecka

Prezent dla dziecka

Zbliża się czas oczekiwania na prezenty od Świętego Mikołaja. Co przyniesie on dzieciom pod choinkę w tym roku? Odpowiednią propozycją dla młodych fanów sportowej rywalizacji z pewnością będą zdalnie sterowane pojazdy oraz tory wyścigowe, które rozbudzą wyobraźnię i pasje młodych kierowców. Dzięki nim świat wielkiej motoryzacji może być dostępny także bez konieczności wychodzenia z domu.

Zdalnie sterowane pojazdy to zabawki, które nie tylko dostarczą dzieciom rozrywki, ale także pozwolą sprawdzić się w sportowej rywalizacji z innymi, poczuć emocje związane z pojedynkami, rozwinąć ambicje i pasje, które będą mogli realizować w przyszłości. Dokonując wyboru odpowiednich produktów warto zwrócić uwagę na jakość ich wykonania, trwałość materiałów i żywotność akumulatorów. Szeroki wybór zdalnie sterowanych pojazdów o wysokiej jakości posiada w swoim portfolio marka Carrera, która od wielu lat stoi na czele segmentu zabawek elektronicznych. Jako prezenty na nadchodzące święta Bożego Narodzenia marka proponuje tory i pojazdy wyścigowe oraz samochody drogowe.

Wśród propozycji dla fanów wyścigów samochodowych powyżej 6. roku życia polecane są tory z serii Carrera GO!!!, które gwarantują zabawę na najwyższym poziomie. Zestaw Carrera GO!!! Up’n Away (cena: ok. 300 zł) zawiera dwa szczegółowo odwzorowane modele samochodów – policyjne Porsche 997 GT3 Police oraz zielone Lamborghini Huracain, wykonane w skali 1:43. Tor o długości ponad 5 metrów zawiera liczne skrzyżowania, ostre zakręty i aż dwie pętle, które podnoszą poziom zabawy oraz sprawiają, że szczególnie ważne stają się umiejętności techniczne zawodników. Zestaw Carrera GO!!! Downtown Drifters (cena: ok. 400 zł) pozwala na zabawę pojazdami stylizowanymi na ulubionych bohaterów bajki Disney PIXAR „Auta”. W rolach głównych występują modele Francesco Bernoulli oraz Zygzak McQueen – przeciwnicy z filmowego toru wyścigowego. Pojazdy wykonane są w skali 1:43 i wiernie odwzorowują detale oryginalnych samochodów. Pozwalają na osiągnięcie wysokich prędkości na niemal 4-metrowym torze wyposażonym w jedną pętlę.

W serii zdalnie sterowanych zabawek Carrera RC (Remote Control) znajduje się szeroki wybór pojazdów drogowych i profesjonalnych. Do kierowania nimi służy specjalny ergonomiczny kontroler, którego zasięg wynosi nawet do 60 metrów. W zależności od modelu posiadają liczne funkcje dodatkowe.

Średni czas ładowania modeli Carrera RC wynosi ok. 90 min. i pozwala na ok. 15-20 min. zabawy

W tej serii warto zwrócić uwagę na Jeep Wrangler Rubicon (cena: ok. 290 zł) oraz Neon Racer II (cena: ok. 109 zł), przeznaczone dla dzieci od 6 lat. Pojazdami można sterować we wszystkich kierunkach, a ich nadwozia zostały wykonane z wytrzymałego tworzywa. Jeep Wrangler Rubicon został wykonany w modelu 1:16 i osiąga maksymalną prędkość 20 km/h. Jest odporny na zachlapanie, posiada xenonowe oświetlenie z przodu, światła hamowania z tyłu, a także wyciągarkę elektryczną o udźwigu do 2,5kg. Z kolei Neon Racer II został wykonany w skali 1:20 i pozwala na osiągnięcie prędkości do 12 km/h.

Zdalnie sterowane zabawki to uniwersalny prezent, z którego z pewnością ucieszy się każdy młody fan motoryzacji. W zależności od indywidualnych upodobań dziecka można wybierać spośród szerokiego asortymentu pojazdów: tworzonych na licencji światowych marek, stylizowanych na bajkowych bohaterów, modeli aktualnie obecnych na światowych torach wyścigowych czy historycznych klasyków. Pełna lista produktów oraz sklepów, w których dostępne są modele Carrera, znajduje się na stronie internetowej: www.carrera-toys.com.

Dodaj komentarz