Szumiące misie Moonie. Towarzysz dziecka i rodzica

szumiace misie

Dla małego dziecka sen, to jedna z najważniejszych i zajmujących największą część czasu czynność. Jakość i długość snu malucha, to również ważna część życia jego rodziców. Nieustanna troska i nocne pobudki potrafią na dłuższą metę być bardzo męczące. Rynek oferuje wiele gadżetów, które mają ułatwiać i poprawiać jakość snu dziecka, a także pomagać rodzicom w kontrolowaniu jego bezpieczeństwa. Wszystko to łączą w sobie maskotki firmy Moonie.

Zminimalizuj ilość zbędnych gadżetów

Śpiące dziecko wymaga niewiele mniej opieki i troski niż wtedy, kiedy nie śpi. Często usypianie dziecka i doglądanie go podczas snu jest niezwykle zajmującym zajęciem dla rodziców. Czujniki płaczu, kamerki, oświetlenie lub gadżety emitujące dźwięki to zazwyczaj duży wydatek, a poradzenie sobie z odpowiednim zagospodarowaniem przestrzeni dla tak wielu urządzeń może być problematyczne. Dzięki zastosowaniu wszystkich najważniejszych opcji w postaci maskotki, redukujemy niepotrzebne wydatki i zapewniamy dziecku sen i bezpieczeństwo.

Lampka, czujnik płaczu

Misie Moonie są produktem wielofunkcyjnym. Pokój dziecka powinien być odpowiednio oświetlony, w tym przypadku również pomóc może ten rodzaj maskotki. Dzięki wbudowanej lampce LED, która może emitować 7 zmieniających się kolorów światła w różnych wariantach, uzyskamy odpowiednio oświetlony pokój. W maskotce umieszczony jest też inteligentny czujnik płaczu, który wycisza się po 30 minutach i przechodzi w tryb czuwania trwający 3 godziny. W rączkach misia ukryte są specjalne granulki sensoryczne, które oddziałują na zmysł dotyku.

Uspokajające szumy

Nie jest tajemnicą, że relaksujące dźwięki mają zbawienny wpływ na samopoczucie i jakość relaksu człowieka. Nie inaczej jest z dziećmi. Misie emitując szumy pomagają dziecku się wyciszyć i pozwalają zasnąć poprawiając jednocześnie jakość snu. Przypisuje się im również pozytywne właściwości w łagodzeniu objawów kolki u dziecka. W repertuarze misia znajdują się wgrane dźwięki natury takie jak: wiatr, deszcz, szum morza, szum wód płodowych i głębia oceanu.

Ekologiczny i łatwy w ładowaniu

Z misiem Moonie nie trzeba zawracać sobie głowy nieustannym wymienianym baterii. Maskotka jest ładowana przy pomocy USB. Moonie, to jedyna zabawka, która nie wymaga dokupowania baterii i zawiera w sobie już naładowany moduł. Jest to wygodne i ekologiczne podejście. Ograniczamy w ten sposób ilość odpadów, które trafiają do obiegu, ale też dajemy sobie wygodę w użytkowaniu przy pomocy ładowania w dowolnym miejscu, nawet w ciągu nocy.

Dodaj komentarz