Niedrogi prezent dla nastolatka

prezent dla nastolatka

Kiedy nadchodzi wybór prezentu dla nastolatka, to albo nie mamy na niego pomysłu, albo są to prezenty bardzo drogie. Warto mieć też na uwadze czynnik utrudniający zadanie, bo nastolatkowie potrafią być bardzo wybredni. Jednak jeżeli się postaramy, to możemy znaleźć efektowny i niedrogi prezent. Oto kilka pomysłów!

Materiałowa torba

Jest to świetny pomysł zarówno dla dziewczyny, jak i dla chłopaka. Plecak lub torba nie zawsze pasują do wybranego rodzaju stroju, a w przypadku dziewczyn przyda się dodatek, który rozwiąże problem niskiej pojemności torebki. Materiałowe torby można zamówić w wielu wariantach kolorystycznych, do tego producenci oferują dowolność w doborze nadruków. Dla nastolatki sprawdzić się mogą również torby gobelinowe, które są efektowne i mogą się sprawdzić jako dodatek nawet do eleganckiego ubioru.

Świece zapachowe

Nastolatkowie cenią sobie swoją przestrzeń i stwarzanie klimatu wewnątrz niej. Mało jest rzeczy, które tak uatrakcyjnią klimat podczas nauki lub wielogodzinnego oglądania seriali, jak świece zapachowe. Jest to świetne rozwiązanie, jeżeli szukamy drobnego, ale jakościowego podarunku. Rynek świec zapachowych obfituje w mnogość aromatów, które są zawarte w odrobinie wosku. DO tego wiele z nich cechuje fantazyjne i estetycznie miłe dla oka opakowanie. Duże warianty markowych świec, to duży wydatek, dlatego warto wybrać te mniejsze, które okażą się bardziej praktyczne i tańsze.

Case na telefon

Ulubiony obraz, wzór lub cytat? Nie ma problemu! Wszystko, co tylko zmieści się w obrębie obudowy może się na niej znaleźć. Na rynku jest wiele sklepów, które oferują możliwość zaprojektowania swojej obudowy na telefon. Wystarczy wybrać wzór, który będzie odpowiedni dla danego modelu i w zasadzie można puścić wodze fantazji. Jest to świetny prezent dla kogoś, kto często naraża swój telefon na kontakt z podłożem. W dodatku, można też wybrać styl i materiał takiej obudowy. Może być to silikonowa obudowa, lub bardziej solidny case z zamknięciem, który ochroni też wyświetlacz. Jest to tani i pomysłowy sposób na prezent, który pozwala na osiągnięcie niebanalnego wyglądu telefonu.

Prezent dla nastolatka nie musi być drogą elektroniką lub markowymi perfumami. Odpowiednio przemyślany wybór może okazać się dużo bardziej efektownym i praktycznym podarunkiem. Dzięki możliwości dobrania wielu aspektów, które będą korespondowały z gustem obdarowywanego mamy niemal pewność, że nasz prezent okaże się trafiony.

Dodaj komentarz