Ranking karnawałowych strojów dla dzieci

karnawal

Odpowiedni strój dla dziecka na bal karnawałowy to niezwykle ważna sprawa. Chcemy przecież, aby nasza pociecha czuła się dobrze w wyjątkowym kostiumie i mogła bawić się w nim wyśmienicie. Ostatni karnawał stał pod znakiem pandemii, ale mamy nadzieję, że w 2022 roku uda się zorganizować bale w większości szkół i przedszkoli. Aby poznać najnowsze trendy i kupić najlepszy kostium dla dziecka – sprawdź nasz ranking!

Stroje Psiego Patrolu

Dzieci – szczególnie te najmłodsze – kochają bajkę o bohaterskich psiakach. Przygody Marshalla i całej drużyny, która pomaga potrzebującym i stawia czoła zagrożeniom, dostarczają naszym pociechom niemałej rozrywki. Nic dziwnego, że tak ochoczo wybierają właśnie te przebrania dla dzieci. Kolorowe peleryny Psiego Patrolu idealnie nadadzą się dla całej paczki przyjaciół, idącej na bal karnawałowy. Każdy z nich będzie mógł wcielić się w rolę swojego ulubionego pieska, a razem stworzą wspaniałą drużynę.

Stroje Ninja

Aktywne i skore do zabaw dzieci uwielbiają przebierać się za wojowników ninja. Największą popularnością cieszą się znane żółwie, jednak uniwersum LEGO też ma wielu małych przedstawicieli. Bez wątpienia największą radość sprawiają im zabawkowe bronie, dzięki którym mogą ze sobą walczyć w bezpieczny sposób. Te stroje dla dzieci również pozwalają na stworzenie drużyny, zarówno czteroosobowej paczki popularnych żółwi, jak i oddziału kolorowych wojowników LEGO. Jedni i drudzy robią bardzo duże wrażenie podczas karnawałowego balu.

Stroje księżniczek

W czasie karnawału piękne suknie księżniczek cieszą się dużą popularnością. Nic dziwnego – każda dziewczynka chciałaby wyglądać wspaniale na balu, więc wybór takiego przebrania to strzał w 10! Bajkowe sukienki takich postaci jak: Królewna Śnieżka, Roszpunka czy Kopciuszek zajmują wysokie pozycje we wszystkich rankingach strojów dla dzieci, zwłaszcza w czasie karnawału. Kolorowe stroje z powodzeniem można założyć też podczas bardziej oficjalnych uroczystości, gdyż nie tylko odzwierciedlają znane z bajek księżniczki, ale są po prostu piękne.

Stroje Superbohaterów i superbohaterek

Superbohaterowie i superbohaterki od lat wiodą prym, jeśli chodzi o przebrania bajkowych postaci. Zarówno chłopcy, jak i dziewczynki uwielbiają wcielać się w rolę komiksowych obrońców świata i wyobrażać sobie, że mają ich wspaniałe super moce. Najpopularniejsze kostiumy to zdecydowanie: Spiderman, Hulk, Kapitan Ameryka i Ironman. Dziewczynkom najbardziej podobają się stroje Wonder Woman oraz Harley Quinn. Takie kostiumy to nie tylko gwarancja udanego balu karnawałowego, ale również wielka frajda podczas codziennych zabaw.

Stroje z Krainy Lodu

Pierwsze miejsce w naszym rankingu najbardziej popularnych, karnawałowych strojów dla dzieci nie mogło należeć do nikogo innego. Elsa i Anna z bajki Kraina Lodu to prawdziwe królowe wyobraźni dzieci. Dziewczynki kochają te postacie i marzą o tym, aby stać się jedną z nich. Kolorowe i olśniewające sukienki, czarodziejskie różdżki, korony i inne gadżety – to wszystko sprawia, że każda małą fanka Krainy Lodu szaleje z radości, a podczas karnawału wygląda niesamowicie.

I jak podoba Ci się nasz ranking bajkowych strojów dla dzieci? Czy znalazłeś coś, co sprawdzi się idealnie podczas szalonych zabaw Twojej pociechy? A może masz ochotę przygotować coś samodzielnie?

Dodaj komentarz