Prezenty na Dzień Nauczyciela – na jakie podarunki warto się zdecydować?

dzien nauczyciela

14 października to data, o której pamięta każdy uczeń i to nie tylko, dlatego, że jest to dzień wolny od zajęć lekcyjnych. Dzień Edukacji Narodowej zwany również Dniem Nauczyciela to święto, w którym warto uświadomić sobie jak ważną rolę odgrywają w naszym życiu nauczyciele. Zgodnie z tradycją tego dnia uczniowie ofiarują swoim nauczycielom upominki. Jaki prezent dobrze jest, zatem wybrać na taką okazję?

Jaki prezent kupić na Dzień Nauczyciela?

Wiele osób zastanawia się co wypada ofiarować nauczycielowi z okazji jego święta. Warto przede wszystkim podkreślić, że prezenty na dzień nauczyciela powinny być taktowne. Z okazji tego święta każdy uczeń może wręczyć nauczycielowi swój indywidualny prezent, wówczas wiele osób decyduje się na zakup kwiatów czy czekoladek. Należy jednak zaznaczyć, że często dzieje się tak, że wychowawca klasy dostaje jeden wspólny prezent od całej grupy. Jest to tak zwany prezent składkowy. W takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem jest zakup prezentu spersonalizowanego. Ciekawym pomysłem na miły prezent dla nauczyciela jest podziękowanie w formie dyplomu lub szklanego trofeum. Na tego typu przedmiocie można umieścić nadruk o dowolnie wybranej treści pasujący do charakteru uroczystości. Na szklanym trofeum dla nauczyciela znakomicie prezentują się tematyczne sentencje, wiersze i aforyzmy. Na trofeum może znaleźć się także bieżąca data i nazwisko nauczyciela. Obecnie dużą popularnością cieszą się również trofea z nadrukowaną listą osób uczęszczających do danej klasy. Dzięki takiemu prezentowi wychowawca nawet po upływie wielu lat będzie mógł wrócić pamięcią do czasów spędzonych ze swoimi wychowankami i przypomnieć sobie ich nazwiska. Kwiatki po jakimś czasie zwiędną, czekoladki zostaną zjedzone a szklane trofeum będzie pamiątką na długi okres.

Gdzie zakupimy ciekawe prezenty na Dzień Nauczyciela?

Eleganckie prezenty na Dzień Nauczyciela odnajdziemy w ofercie firmy NANA Poligrafia Reklamowa. Firma ta posiada wieloletnie doświadczenie w znakowaniu produktów. Możemy zakupić tu różnego rodzaju szklane trofea z grawerowanym podziękowaniem czy też dyplomy dla nauczyciela na laminacie grawerskim. Klienci wysoko cenią sobie różnorodność oferty, szeroki wybór wzorów i kolorów podziękowań oraz możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb i oczekiwań. Tu swój idealny prezent dla nauczyciela może wybrać nawet najbardziej wymagająca osoba. Ponadto warto dodać, że firma NANA oferuje atrakcyjne ceny swoich produktów. Stosunek ceny do jakości jest tu na bardzo dobrym poziomie. Oprócz podziękowań w formie dyplomu czy trofea warto zakupić tu także etui na wybrane przez nas podziękowanie, wówczas nas podarunek zyska dodatkowe walory estetyczne. Taki upominek będzie prezentował się naprawdę stylowo i z całą pewnością dla osoby obdarowanej okaże się miłą niespodzianką. Osoby, które chciałby dodatkowo ofiarować swojemu nauczycielowi zabawny podarunek mogą zdecydować się także na zakup koszulki dostępnej w sklepie, która posiada następujący napis: „Jeszcze zrobię z Was ludzi!- Wychowawca”.

Dodaj komentarz