Dzidziuś – w trosce o bezpieczeństwo skóry Twojego dziecka

Dzidziuś - w trosce o dziecko

Gładka skóra niemowlaka jest marzeniem każdej mamy, która pragnie, by była ona idealna i pozbawiona skaz. Co jednak, jeśli wygląd jego naskórka odbiega od tego opisu? Gdy skóra maluszka jest wrażliwa i skłonna do podrażnień, z pomocą przychodzi Dzidziuś – znana od pokoleń polska marka, stworzona specjalnie w trosce o właściwą pielęgnację skóry Twojej pociechy już od pierwszych dni życia.

Z pewnością myśl o zaczerwienieniu, plamkach, krostach, otarciach, suchej i szorstkiej skórze maleństwa spędza sen z powiek niejednego rodzica, a zwłaszcza tego, który dopiero co wchodzi w nową rolę. Wśród sprawdzonych i przebadanych produktów marki Dzidziuś znajdziecie kompletną linię kosmetyków i detergentów, które kompleksowo zadbają o bezpieczeństwo skóry Twojego dziecka.

W serii znajdziecie oparte na oryginalnej recepturze delikatne środki do codziennej pielęgnacji ciała maluszka oraz preparaty pomagające utrzymać w idealnej czystości bieliznę i odzież, a także artykuły dziecięce.

Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o najbardziej wymagającej i wrażliwej skórze noworodków i niemowląt

Linia zawiera specjalistyczne kosmetyki do codziennego mycia maluszka, idealne do jego wrażliwej i delikatnej skóry ciała i głowy, a także kremy łagodzące wszelkie podrażnienia i przykre dolegliwości oraz zabezpieczające ciało dziecka przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Preparaty do prania, dzięki starannie dobranym składnikom, są wyjątkowo łagodne i bezpieczne dla skłonnej do podrażnień skóry maluszka i minimalizują ewentualną negatywną reakcję skóry na pozostałości produktu do prania we włóknach. Wśród wyrobów znajdziecie także żel do mycia artykułów dla dzieci, który dopełnia całą serię i gwarantuje ich skuteczne, a zarazem bezpieczne oczyszczenie.

Wszystkie produktu marki Dzidziuś zostały przebadane dermatologicznie. Stosowanie komplementarnej linii kosmetyków i detergentów Dzidziuś gwarantuje bezpieczeństwo oraz pełną ochronę skóry Twojego dziecka.

Dodaj komentarz